Sylwester last minute czyli jak dobrze się bawić za niewielkie pieniądze w ostatnią noc roku. - Twojagotowka Blog - Twojagotowka.com.pl-Promujemy ekonomiczny styl życia

Przejdź do treści

Menu główne:

Sylwester last minute czyli jak dobrze się bawić za niewielkie pieniądze w ostatnią noc roku.

Opublikowany przez w ekonomia na co dzień ·
Tags: sylwesterzabawaekonomia

fot.pixabay.com

Wielkie odliczanie trwa do sylwestra coraz mniej dni a kazdy z nas chciałby żeby był on niepowtarzalny.Niestety bardzo często lokale organizujące imprezy sylwestrowe każą sobie płacić krocie przez co wielu jest zmuszonych do spędzenia sylwestra przed telewizorem.Co zatem zrobić by nasz sylwek był ciekawy a zarazem mieszczący się w naszych ramach finansowych.Oto kilka fajnych wg mnie porad które śmiało można wdrożyć by ta ostatnia noc w roku była nocą wyjątkową.

1.Organizujmy domówki
Pewnie wielu z was tak robi.Każdy z nas przynosi coś od siebie i wspólnie bawimy się u gospodarza imprezy.Grunt to dobre towarzystwo i muzyczka.

2.Zabawa na przedmieściach
Ceny najmu i organizacji sylwka poza wielkimi aglomeracjami są o wiele niższe niż w dużych miastach.Trzeba dobrze poszukać żeby trafić na prawdziwe perełki.A gdy już mamy lokal to pozostaje nam dogranie kwestii cateringu i impreza jak się patrzy.

3.Sylwester wycieczkowy
Nie mówię tutaj o imprezie na Karaibach ale np o wypadzie do innego miasta gdzie coś się dzieje.Dzięki dużej konkurencji przewożników możemy dzisiaj za naprawdę nieduże pieniądze udać się w bardziej rozrywkowe destynacje a koszt tego typu eksploracji będzie napewno niższy niż niejednego balu sylwestrowego.

4.Imprezy na powietrzu
Odbywają się coraz częściej a ich organizacją zajmują się najczęściej duże miasta.Gwarancja dobrej nuty i możliwość poznania ciekawych ludzi.Wstep bezpłatny:)

Mam nadzieje że powyższe porady okażą się pomocne a wasz sylwester będzie niezapomnianym wydarzeniem.Brak komentarzy

Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego